Jdi na menu | Jdi na obsah | Návštěvní kniha

Crop Circles (kruhy v obilí)

Bylo to v roce 2003, kdy jsem poprvé na základě uveřejněného článku o piktogramu v Novém Malíně u Šumperka rozborem energií podle fotografie v novinách zjistil, že se v tom obrazci na poli s pšenicí dějí neuvěřitelné věci, a že ač se nám to nezdá, máme co dělat s přírodním trojdimenzionálním energetickým zářičem.

A protože jsem psychotronik ?hračička?, rád analyticky zkoumám co mne zaujme. Začal jsem se tedy touto záhadou zabývat, aniž bych tušil, jakou to ve mne vyvolá závislost.
A tak, když obilí zavoní a doroste do té správné výšky a začne sezóna piktogramů, je to pro mne jako volání divočiny? jako by mne ty energie těch úžasných obrazců v obilí přitahovaly.

O závěrech z mých výzkumů v tomto fenoménu se můžete dočíst v mé publikaci ?Kruhy v obilí pohledem biotronika a léčitele?, jejíž textovou část jsme na tomto webu umístili do záložky veřejná prezentace - publikace.
Jsem členem dobrovolného výzkumného týmu naprosto úžasných lidí, se kterými pokud to jde, jezdím po těchto piktogramech kde provádíme jejich dokumentaci a vyhodnocení pro webovou stránku Ufoklubu Záblesk Jaroměř, která na internetu reprezentuje naši republiku. Tuto stránku najdete na adrese: http://www.cropcircles.cz.
Tento výzkum děláme dobrovolně, ve svém volném čase a za své peníze.
Každý člen našeho týmu má v piktogramu v rámci dokumentace konkrétní úkoly, na které se specializuje a mým úkolem je zkoumání obrazců z pohledu toků energií - tzv. morfické rezonance, podle kterých se dá rozpoznat, zda se jedná o piktogram pravý, anebo falzifikát, vyšlapaný z různých důvodů člověkem.
Mimo to, tyto piktogramy rád fotím, protože i v tom je kus velkého dobrodružství, takže jste se s mými fotografiemi už mohli setkat v různých časopisech věnovaných záhadám. Když to jde, členové našeho výzkumného týmu dělají fotodokumentaci z letadla, ale já se spíše věnuji fotografování ze země. Mohu Vás ubezpečit, že udělat kvalitní fotografii piktogramu ze země je kus velkého umění, a tak mně můžete vidět jak běhám po poli s fotoaparátem na tyči nebo jak šplhám po okolních stromech a podobně?

U pravých piktogramů víme, že vznikají bez ohledu na svoji i gigantickou velikost během několika sekund mikrovlnným gravitačním zářením, což je pravděpodobně nepozemská technologie. Proto já osobně v tomto smyslu nevylučuji, ani nepotvrzuji na jejich vzniku účast mimozemských civilizací - nemám pro potvrzení přímé důkazy. Co se týče nepřímých důkazů, dostávám informace ze svých zdrojů o tom, že tyto piktogramy vznikají v místech, kde mají za úkol harmonizovat svými vibracemi poškozená přírodní fyzikální pole činností člověka na této planetě - jako zesilovač, odrušovač a současně vyrovnávač magnetického pole. Takže to souvisí s biopolem Země - s nosiči tzv. dialdvojic a rozsáhlou tzv. triagonální a piktronovou energetickou sítí.
Tyto sítě jsou v přímé v souvislosti s tím, že každý člověk je naladěn pro příjem energií v určité frekvenci a má určité vibrace. Konkrétně se jedná se o různé vzkazy od Galaktické rady sedmi Vesmírů, které dostávám zprostředkovaně od mých jasnovidných přátel, takže mnou převzatá a použitá terminologie zřejmě nebude pozemská.
A protože jsou Crop Circles dodnes velkou záhadou, spolupracují mezi sebou společně i badatelé bez ohledu na hranice mezi státy. A tak jsem se v souvislosti s mými biotronickými výzkumy v piktogramech i já stal součástí mezinárodního projektu na zjišťování znaků pravosti u pravých Crop Circles.

Dnes už taky vím a mám praxí potvrzeno, že pravé Crop Circles mají léčivé účinky. Z tohoto důvodu jsem na této stránce pro Vás připravil i malou prezentaci fotografií, tak, jak mne tento fenomén provází mým životem.

O Crop Circles už bylo napsáno mnoho. Tento fenomén lze zkoumat opravdu různými způsoby a z různých pohledů.
Můžeme diskutovat o tom, co to jsou ?pravé? a co ?nepravé? piktogramy, proč vůbec vznikají, proč vznikají právě na místech, kde je nacházíme, proč převážně v obilí, proč v takových tvarech a velikostech. Můžeme taky zkoumat jejich souvislosti v čase a prostoru.
Informací je už dneska k sehnání opravdu dost a svůj soukromý výzkum si může provádět každý, koho to zajímá. A může na to jít přísně vědecky nebo intuitivně.

Možná se jednou dozvíme, co ?pravé? piktogramy jsou a jak vznikají.
Možná se jako jejich tvůrce ukáže přece jen člověk s nějakou staronovou technologií (kolik toho se do učebnic nedostalo.. vzpomeňte jen na Nikolu Teslu).
Možná je to dílo přírody (a nedivme se - už jste někdy obdivovali strukturu sněhové vločky nebo obrazce, který vám vymaloval mráz na okno?).
A možná tvůrce opravdu není z této planety (je to tak nepředstavitelné, že ve Vesmíru nejsme sami?)

Nemusíme ale vůbec bádat, můžeme se prostě jen nechat piktogramy okouzlit, jejich úžasnými tvary, jejich energiemi, a říct si stále platné - jsou prostě věci mezi nebem a zemí.. a buďme rádi, že to tak je.
Svět je zajímavé místo pro život.

Pokud Vás piktogramy zaujaly, těším se na setkání s Vámi i v některém nově vzniklém obrazci.

A TADY JSEM PRO VÁS PŘIPRAVIL MOJI VZPOMÍNKOVOU FOTOGALERII :

  1. Rok 2003 tak to všechno začalo
  2. Obrazce roku 2004
  3. Obrazce roku 2005
  4.  

    logo


    stáhnout mp3

Napsal FallconFallcon - Upraveno dne 2010-03-07 21:56:10 (počet zobrazení 15385x)