Jdi na menu | Jdi na obsah | Návštěvní kniha

Poradna on-line

Vážení a milí návštěvníci těchto stránek, s pocitem velké ztráty vám musím sdělit, že můj úžasný manžel, pan František Libica, 14.7.2014 nečekaně zemřel. Byl velmi vzácným člověkem, moudrým, ochoten vám vždy pomoci s vašimi problémy a starostmi. Nevkládejte, prosím, na tyto stránky již žádné dotazy do Poradny...nebyly by již zodpovězeny. Budu však ráda, pokud se na tyto stránky podíváte a s úctou a pokorou vždy vzpomenete na Čaroděje Fallcona.

Vážení a milí přátelé,

Na svých kursech a přednáškách se často setkávám s tím, že se mne lidé ptají na všechno, co je z oblastí mého působení léčitele a záhadologa zajímá. Tyto dotazy bývají pokládány často veřejně a odpovědi na ně velmi často zajímají a inspirují také ostatní, kteří třeba řeší podobný problém. Po těchto zkušenostech jsem se rozhodl otevřít tuto profesionální webovou léčitelskou poradnu.

Neméně důležitým důvodem pro otevření této webové poradny jsou především mé dlouholeté zkušenosti v oblastech biotronika, regresní psychoterapie a psychotronika, takže jsem schopen profesionálně a kvalifikovaně řešit Vaše problémy, aniž by jste mne museli osobně navštívit.

Tato webová poradna by tedy měla být prospěšná všem, kdo o ni projeví zájem. A já doufám, že s toto profesionální webovou léčitelskou poradnou budete spokojeni.

Pravidla jsou jednoduchá

 • Můžete se mne ptát na cokoli co se týká mých činností (viz tyto stránky)
 • Ptejte se pod svým vlastním jménem nebo anonymně, na tom nezáleží, ale nezapomeňte mi uvést Váši emailovou adresu ve tvaru : xxx(zavináč).cz - tuto adresa bude po odeslání podmínek pro vyřízení dotazu z textu Vašeho dotazu vymazána.
 • V poradně nebudu zkoumat, zda Vaše tvrzení jsou nebo nejsou pravdivá a budu odpovídat na Vaše dotazy tak, jak jsou položeny, ale vždy s přihlédnutím na to, aby má odpověď byla profesionální a přitom měla zároveň obecný podtext a mohla být řešením pro více problémů daného typu.

Co považuji za důležité

Po zkušenostech s provozem profesionální on-line léčitelské poradny bych Vás chtěl upozornit na to, že do dotazu je nutné uvádět některé základní - a pro případné řešení Vašeho problému i zásadní - informace.

 • Váš email i anonymní
 • - v textu odpovědi v poradně se nezobrazuje
 • Vaše datum narození - eventuelně svoji fotografii mi pošlete dodatečně emailem, citlivá data raději v textu neuvádějte.
 • město odkud pocházíte
 • popis jak se Váš problém projevuje, symptomy a pocity
 • uvést, kdy se tento Váš problém objevil poprvé a zda se od té doby projevuje trvale nebo jen občas, zda dochází k jeho zhoršování nebo zda stagnuje
 • jakým způsobem jste ho dosud léčili nebo diagnostikovali (metody, léky, vyšetření)

I přes mé náročné časové vytížení upozorňuji hlavně na to, že na Vaše dotazy se budu snažit odpovídat v co možná nejkratším čase.

Na druhou stranu, mám také prosbu já na Vás. Aby poradna měla hlubší význam, měla by zde procházet zpětná vazba. Proto budu opravdu moc rád, když mi do návštěvní knihy napíšete svou odezvu  na to, jak jste byli s mou odpovědí spokojeni, případně zda se Vám poradna líbí a zda Vám pomáhá. Uvítám každý Váš podnět.

Dále upozroňuji také na to, že z časových důvodů nestíhám odpovídat na Vaše dotazy, které mi zasíláte místo do poradny přímo na můj e-mail. Tato profesionální webová léčitelská poradna má přednost před emaily. Pokud je Váš problém natolik citlivý, pošlete email, nějak se domluvíme. Musím ale upozornit na to, že z důvodu ochrany před nevyžádanou poštou, se Vám emaily budou vracet jako nedoručené, tak se tím nenechte zaskočit, mám to tak nastavené. Jinak se u mne můžete objednat i na ambulantní terapii, objednávky vyřizuji telefonicky - jde o tzv.terapeutické sezení, kde se Vám budu moci naplno a konkrétně věnovat. Písemnou formu dotazů a odpovědi totiž nelze zaměňovat se plnohodnotnou terapií. Alternativu terapie najdete v záložce léčení na dálku.

A ještě důležitá POUČENÍ: berte prosím na vědomí, že

 • každý si osobně a právně zodpovídá za to, co do poradny napíše
 • tímto berete na vědomí, že žádné Vaše dotazy nebudu administrativně mazat, kdyby se Vám to časem rozleželo v hlavě
 • dotazy vyžadující čas podléhají poplatku podle náročnosti
 • dotazy v rozporu s etikou a slušnými mravy a dotazy v rozporu s pravidly zde uvedenými pro poradnu nebudu vyřizovat a budou smazány

Děkuji Vám za pochopení a velmi se těším na naši spolupráci.

S úctou Ing. František Libica

 


Blackmore's Night - Wish You Were Here mp3 ke stažení zdarma
vytvořit vlastní přehrávač

Poslat dotaz

Zaslat dotaz do poradny