Jdi na menu | Jdi na obsah | Návštěvní kniha

Léčení neplodností

 Je to vždycky krásný pocit, který nedokáži popsat slovy, když dostanu zprávu, že se narodilo děťátko  rodičům, kteří ke mě s důvěrou vážili cestu z různých koutů republiky, abych jim pomohl k otěhotnění. A tak, když jsem v roce 2008 zjistil, že už je na cestě v pořadí 15cté miminko, napadlo mne, že bych i na těchto svých stránkách měl udělat něco pro to, čím bych těm, kteří to i po několika neúspěšných umělých oplodněních vzdávají VRÁTIT NADĚJI.

Nechci nikomu nic nalhávat a ani jsem nikdy nikomu nic dopředu nesliboval. V rámci terapií jen hledám a řeším příčiny, proč k otěhotnění nedochází a jak praxe ukazuje, těch příčin je hodně a každý problém je naprosto jedinečný a tudíž vyžaduje individuální terapeutický přístup. Takže je nutné mnohdy terapeutické techniky kombinovat s využitím mých praktických znalostí i z oblasti stavební geobilogie a Feng-Šuej. Všemu předchází diagnostika a především vzájemná spolupráce mezi klientem a terapeutem, která může trvat i dva roky, ikdyž mám zkušenost, že mi klientky otěhotněly už po první terapii.

K léčení neplodnosti jsem se dostal přes své techniky z oblasti biotroniky, se kterou jsem kdysi začínal a to v souvislosti s léčením gynekologických problémů u žen, které se na mne obracely s různými záněty, poruchami cyklu a jinými nálezy. Mám ale už i praktické zkušenosti a výsledky z léčení neplodnosti i u mužů, kterých je ale statisticky méně.

V každém případě, je to ale především psychika, která zde hraje velmi důležitou negativní roli. Takže tam, kde je fyzionomicky vše v pořádku, se podle mého názoru dá problém řešit a proto doporučuji nic nevzdávat. V každém případě si uvědomte, že je to právě duše dítěte, která si hledá rodiče a ne naopak. Milujte se proto, že se máte rádi a připravte tak pro děťátko prostředí očekávání plné lásky  od obou potenciálních rodičů. Duše dítěte musí cítit, že je očekávána s láskou.

A abych v rámci slíbené naděje splnil, co jsem v úvodu slíbil, budu na  této stránce se souhlasem rodičů uveřejňovat fotografie dětí, kterým jsem svojí terapeutickou praxí pomohl na svět. Jedná se většinou o miminka, která se narodila maminkám, které podle oficiálního vyjádření lékaře už děti mít neměly, anebo maminkám, u kterých se z důvodu nemoci vůbec nepředpokládalo, že by miminko mohly počít.

Mojí snahou je, aby Vám i přečtení těchto řádků a prohlédnutí galerie miminek pomohlo na cestě za Vaším snem. A může se teda  i stát, že tam, kde není Váš problém tak závažný, že poté dojde k uskutečnění Vašeho přání, aniž by jste mne museli navštívit osobně. Proto budu rád, pokud mi o Vašich zkušenostech z této stránky napíšete.

K uskutečnění Vašeho krásného snu Vám tímto posílám lásku a energii.

 

Fotogalerie - Léčení neplodností

Galerie miminek

Silvinka, narozena 16.5.2008Terezka, narozena 28.5.2008Dvojčátka Maxim a Natálie, narozená 19.2.2008Marie, narozená 21.7.2008 ve 30-tém týdnuOpět Marie v září 2008 - krásné děvčátkoSophinka, narozena 16.10.2008Sophinka se šťastnou maminou 5 měsíců a 3 týdnyMarie, naše bojovnice Maruška nám roste do krásy - květen 2009Adélka, narozená 20.4.2009 v 15,42hŠtěpánek, narozený 19.1.2010,.. tak konečně zase pořádnej klukMagdalenka, narozená 8.2.2010

Napsal FallconFallcon - Upraveno dne 2008-08-15 00:40:48 (počet zobrazení 7219x)